Bona - laky na podlahy a parkety, oleje, lepidla

Podkategorie:


Laky na dřevěné a parketové podlahy od švédské firmy Bona patří na trhu k naprosté špičce co se týče kvality i variability použití. Laky Bona jsou na založeny na vodní bázi a chlubí se tak označením Ekologicky šetrný výrobek, což je v době, kdy je kladen maximální důraz na ochranu životního prostředí, velmi důležité. Laky na dřevěné podlahy Bona se vyznačují vysokou kvalitou v poměru ceny k užitné hodnotě. V nabídce naleznete nejrůznější systémy pro ošetření dřevěných podlah. To znamená, že správným výběrem řady produktů lze nalakovat dřevěné podlahy položené v nejrůznějších objektech.

Laky na dřevěné podlahy Bona - speciální systémy

Bona Sportive

Laky na dřevěné podlahy Bona systém Sportive je speciální a kompletní řada výrobků vyvinutých pro ošetření vysoce namáhaných tzv. sportovních podlah ve tělocvičnách a nejrůznějších sportovištích. Mezi produkty nalezenete i čistící prostředky Bona Sportive Cleaner a Bona Sportive Cleaner Plus, které jsou důležité při udržbě sportovních podlah. Jejich aplikací si sportovní podlahy udrží ideální funkční vlastnosti a prodlouží se interval jednotlivých renovací. Všechny výrobky řady Bona Sportive >>

Bona Naturale 

Bona Naturale je další speciální řadou výrobků. Aplikuje se ve dvou vrstvách a nepoužívá se spodní lak. Tím dochází k hluboké penetraci dřeva a jeho dokonalé ochraně. Výrobky Bona Naturale jsou ekologicky šetrné výrobky, které jsou z části vyrobeny z obnovitelných surovin, přičemž si dokázaly zachovat svoji odolost a proto dokonale chrání dřevěnou podlahu před nadměrným opotřebením. Všechny výrobky řady Bona Naturale >>

Čištění a údržba podlah, mopy

Kvalitní a správné čistění a údržba podlahových krytin zajistí, že vaše podlaha bude i po mnoha letech zářit novotou. V sortimentu Bona naleznete i mnoho čistících a údržbových prostředků se kterými bude práce hračkou a výsledky dokonale. Kromě nich vám práci ulehčí a dokonalejší výsledky zajistí speciální Bona spray mop. Právě pro svoji dokonalost, pohodlí při práci a přesvědčivé výsledky se Bona Spray Mop se stal vítezem nezávislého I-testu. K údržbě vaší podlahy již nikdy nebudete potřebovat vodu a kýbl.

 

O výrobci firmě Bona

Bona AB - firma sídlící ve švédském městě Malmö je v České republice zastoupena společností Bona Čr. Bona AB byla založena již v roce 1919 a po celou dobu se snaží o maximální inovaci svých produktů. Dnes je díky dceřiným společnostem a partnerům zastoupena ve více než 50 zemích světa.
 

Rychlý kontakt

Bratří Štefanů 902/71
500 03 Hradec Králové 3

Tel.:  +420 495 401 091
Fax:  +420 495 401 092

E-mail: info@bbpodlahy.cz
GPS: 50°13'5"N, 15°52'49"E

Pracovní doba
Po-Čt: 8:00 - 17:00 hodin
Pá: 8:00 - 15:30
polední přestávka
12:00 - 13:00 hod.

Sídlo firmy na mapě

Sídlo firmy na mapě