Vrchní laky na dřevěné podlahy Bona

Vrchní laky na dřevěné podlahy Bona jsou zárukou nejvyšší kvality v kombinaci s příznivou užitnou hodnotou. Laky Bona se vyznačují krátkou dobou schnutí a při provádění lakování se z nich neuvolňují nepříjemné výpary. Navíc elegantně zachovávají původní barevnost lakované dřevěné podlahy a díky tomu bude podlaha vypadat přesně podle vašich představ. Laky na podlahy Bona splňují nepřísnější normy na ochranu zdraví.

Produkty v kategorii Vrchní laky na dřevěné podlahy Bona

Bona Traffic HD

Bona Traffic HD Lak Bona Traffic HD - dvousložkový polyuretanový lak. Vysoká odolnost laku Bona Traffic jej předurčuje k lakování extrémě naháhaných dřevěných a parketových podlah například sálech a jiných společenských prostorách.
cena od: neuvedeno
Bona Traffic HD

Bona Traffic Anti Slip

Bona Traffic Anti Slip - vrchní dvousložkový lak s protizkluzovými vlastnostmi, 100% polyuretanový je pro svoji odolnost určen k lakování dřevěných podlah v komerčních, silně zatěžovaných prostorách. Zaručuje dlouhou životnost dřevěné podlahy.
cena od: neuvedeno
Bona Traffic Anti Slip

Bona Mega

Bona Mega - je 100% polyuretanovový vrchní lak na vodní bázi u něhož je vytvrzující složkou vzdušný kyslík. Bona Mega je lak s výbornou odolností proti stopám po podrážkách bot a oděru.
cena od: neuvedeno
Bona Mega

Bona Novia

Bona Novia - lak na vodní bázi, jednosložkový určený k lakování dřevěných podlah především v domácnostech a normálně namáhaných budovách. Lze jej buď kombinovat se základními laky nebo přímo aplikovat na dřevěné podlahy.
cena od: neuvedeno
Bona Novia

Zpomalovač Bona Retarder

Bona Retarder je zpomalovač vodou ředitelných laků. Prodlužuje schnutí lakovaných dřevěných podlah, čímž lze dosáhnout kvalitnějších výsledků práce. Zpomalovač laků Bona Retarder je dnes neodmyslitelným pomocníkem podlahářů.
cena od: neuvedeno
Zpomalovač Bona Retarder
Kde jsem: B+B podlahy > Bona - laky, oleje > Vrchní laky Bona

Rychlý kontakt

Bratří Štefanů 902/71
500 03 Hradec Králové 3

Tel.:  +420 495 401 091
Fax:  +420 495 401 092

E-mail: info@bbpodlahy.cz
GPS: 50°13'5"N, 15°52'49"E

Pracovní doba
Po-Čt: 8:00 - 17:00 hodin
Pá: 8:00 - 15:30
polední přestávka
12:00 - 13:00 hod.

Sídlo firmy na mapě

Sídlo firmy na mapě