Brusky na podlahy Bona

Brusky na podlahy Bona patří k naprosto špičkovým výrobkům v této oblasti. Jsou tak zárukou té nejvyšší kvality a trvanlivosti, což jistě každý podlahář ocení. Brusky na podlahy Bona mají charakteristický design a při jejich výrobě je mimořádná pozornost věnována návrhu tvaru konstrukce stroje a ten je pak stabilní i při vysokých otáčkách a výsledek broušení dřevěné podlahy je dokonalý. Brusky na podlahy Bona jsou bezpečné a propracovaný systém odsávání šetří okolí.

Produkty v kategorii Brusky na podlahy Bona

Parketová pásová bruska BELT

Parketová pásová bruska BELT je ideálním pomocníkem při broušení dřevěných a parketových podlah malých i velkých ploch. Parketová bruska Bona Belt je jednoduše ovladatelná, má velmi příznivý výkon a nabízí vysokou kvalitu odvedené práce.
cena od: neuvedeno
Parketová pásová bruska BELT

Kotoučová bruska BONA Mini Buffer

Kotoučová bruska BONA Mini Bufferje výborným pomocníkem i do domácnosti. Používá se k čištění a broušení dřevěné plovoucí podlahy před konečným lakováním či pro mezibroušení laku.
cena od: neuvedeno
Kotoučová bruska BONA Mini Buffer

Bona Power Scrubber

čistící stroj na šetrné čištění podlah
cena od: neuvedeno
Bona Power Scrubber

Parketová bruska FLEXI DRUM

Parketová bruska FLEXI DRUM - moderní bruska na podlahy určená pro odstředivé broušení. Bruska FLEXI DRUM je nenáročná na obsluhu a bezpečná. To z ní činí ideální brusku na podlahy do půjčoven brusek.
cena od: neuvedeno
Parketová bruska FLEXI DRUM

Okrajová bruska na podlahy MINI EDGE

Okrajová bruska na podlahy MINI EDGE je vhodná k broušení okrajů podlah a disponuje dokonce speciální funkcí pro broušení schodů. Bruska na podlahy MINI EGDE má mnoho praktických doplňků jako např. svítilnu k nasvícení tmavých míst.
cena od: neuvedeno
Okrajová  bruska na podlahy MINI EDGE

Okrajová bruska na podlahy EDGE

Okrajová bruska na podlahy EDGE - skvělý a předvším dokonalý stroj pro broušení veškerých okrajových oblastí bez přídavných prvků. Bruske Edge je důmyslně konstrukčně řešena, což zaručuje vysokou bezpečnost při práci.
cena od: neuvedeno
Okrajová  bruska na podlahy EDGE

Bruska na podlahy BONA FLEXISAND

Bruska na podlahy BONA FLEXISAND - multifunkční bruska určená nejen k broušení podlah, ale i jejímu čištění, leštění či olejování. Vyznačuje se extrémně výkonným motorem, který zajistí, že vaše práce bude odvedena maximálně kvalitně.
cena od: neuvedeno
Bruska na podlahy BONA FLEXISAND

Talířová bruska BUFFER

Talířová bruska BUFFER je díky vyměnitelné sadě talířů velice univerzální stroj. Talířovou brusku Buffer lze použít broušení podkladů pod nášlapnou vrstvu i pro donokalé čištění, olejování a broušení dřevěných podlah.
cena od: neuvedeno
Talířová bruska BUFFER

CUTTER

CUTTER - stroj pro podlaháře speciálně určený pro odstraňování vrstev barvy či laku a hoblování dřevěných plovoucích podlah. Cutter svojí výkonností zvyšuje produktivitu vaší práce, jelikož rychle odstraní nerovnosti na lakovaných či barvených podlahách.
cena od: neuvedeno
CUTTER
Kde jsem: B+B podlahy > Brusky na podlahy > Brusky na podlahy Bona

Rychlý kontakt

Bratří Štefanů 902/71
500 03 Hradec Králové 3

Tel.:  +420 495 401 091
Fax:  +420 495 401 092

E-mail: info@bbpodlahy.cz
GPS: 50°13'5"N, 15°52'49"E

Pracovní doba
Po-Čt: 8:00 - 17:00 hodin
Pá: 8:00 - 15:30
polední přestávka
12:00 - 13:00 hod.

Sídlo firmy na mapě

Sídlo firmy na mapě