Brusky na podlahy Lägler

Parketové brusky Lägler jsou zárukou té nejvyšší kvality, trvanlivosti a vysoké spolehlivosti. Brusky na podlahy Lägler se vyznačují snadnou ovladatelností, což vede k dokonalé kontrole stroje při práci tak důležité pro co nejlepší výsledek vaší práce. I díky tomu je broušení dřevěné podlahy s bruskami Lägler méně fyzicky náročné. V nabídce nalezenete osm typů brusek Lägler od pásových, přes válcové, jednokotoučové, tříkotoučové až po okrajové brusky. Parketové brusky Lägler zaručují velice příznívý poměr výkonu a ceny.

Produkty v kategorii Brusky na podlahy Lägler

Pásová bruska HUMMEL

Pásová bruska HUMMEL je pro svoji oblíbenost a dokonalost již legendou. Pásová bruska Hummel je ideální pro broušení malých i velkých ploch. Brusku Hummel lze použít k broušení speciálních povrchů např. umělohmotné bruslařské dráhy.
cena od: neuvedeno
Pásová bruska HUMMEL

Pásová bruska SUPERHUMMEL

Pásová bruska SUPERHUMMEL je silnější sestřičkou brusky Hummel. Od ní převzala pásová bruska Superhummel všechny kladné vlastnosti. Superhummel je extrémně výkonná bruska vhodná pro broušení velkých ploch.
cena od: neuvedeno
Pásová bruska SUPERHUMMEL

Válcová bruska LÄGLER ELF

Válcová bruska LÄGLER ELF - válcová bruska vhodná k broušení malých i velkých ploch. Dodávána je v provedeních buď s konvečním brusným válcem v šířkách 200mm, 250mm a 300mm nebo s válcem odstředivým v šířkách 200mm a 300mm.
cena od: neuvedeno
Válcová bruska LÄGLER ELF

Tříkotoučová bruska LÄGLER TRIO

Tříkotoučová bruska LÄGLER TRIO je symbolem kvality, výkonnosti a mnohostranosti při broušení dřevěných či korkových podlah. Brusku LÄGLER TRIO lze použít, jak na základní opracování podkladu, přes jeho sanaci až po broušení dřevěné podlahy.
cena od: neuvedeno
Tříkotoučová bruska LÄGLER TRIO

Okrajová a rohová bruska LÄGLER FLIP

Okrajová a rohová bruska LÄGLER FLIP - bruska určená pro kvalitní a pohodlné broušení špatně přístupných míst, okrajů a rohů. Při broušení podlahy bruskou FLIP můžete volit mezi dvěma prodlužovacími nástavci a jedním rohovým nástavcem.
cena od: neuvedeno
Okrajová a rohová  bruska LÄGLER FLIP

Okrajová bruska LÄGLER UNICO

Okrajová bruska LÄGLER UNICO - je jedinečná bruska k broušení okrajů podlahy podél obvodových stěn. Bezproblémové vedení brusky zajišťují individuálně nastavitelné prvky díky nimž dosáhnete s bruskou Lägler Unico optimálního brusu.
cena od: neuvedeno
Okrajová  bruska LÄGLER UNICO

Válcová bruska LÄGLER PROFIT

Válcová bruska LÄGLER PROFIT - se vyznačuje mimořádnou bezpečností při práci, nízkou váhou a je velmi snadno ovladatelná a spolehlivá. To dělá z valcové brusky PROFIT stroj vhodný zejména do půjčoven brusek.
cena od: neuvedeno
Válcová bruska LÄGLER PROFIT

Jednokotoučová bruska LÄGLER SINGLE

Jednokotoučová bruska LÄGLER SINGLE - specialista na opracování podkladu při novém položení a sanaci, pro mezibroušení laku či dokonce pro jemné broušení dřevěných podlah. Bruska LÄGLER SINGLE má téměř bezúdržový chod motoru.
cena od: neuvedeno
Jednokotoučová  bruska LÄGLER SINGLE
Kde jsem: B+B podlahy > Brusky na podlahy > Brusky na podlahy Lägler

Rychlý kontakt

Bratří Štefanů 902/71
500 03 Hradec Králové 3

Tel.:  +420 495 401 091
Fax:  +420 495 401 092

E-mail: info@bbpodlahy.cz
GPS: 50°13'5"N, 15°52'49"E

Pracovní doba
Po-Čt: 8:00 - 17:00 hodin
Pá: 8:00 - 15:30
polední přestávka
12:00 - 13:00 hod.

Sídlo firmy na mapě

Sídlo firmy na mapě