Plovoucí podlahy - základní informace

Plovoucí podlahy
Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou stále oblíbenějším podlahovým povrchem především v bytech a rodinných domech. Pojem "plovoucí" se používá kvůli řešení podlahy. Ta totiž není pevně přichycena k podkladu a má možnost se volně rozpínat.

Základní typy plovoucích podlah

Existují tři základní typy této podlahové krytiny: dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy a korkové plovoucí podlahy. Důvodů, proč si lidé domů pořizují plovoucí podlahu, je několik. Pomineme-li fakt, že tento druh podlahy je moderní, nelze přehlédnou řadu výhod. Plovoucí podlahy jsou příjemné na pohled, zákazník si navíc může vybrat z pestré nabídky vzorů a materiálů. Jejich montáž je relativně snadná a rychlá.  

Provedení plovoucích podlah

1-lamelové provedení plovoucích podlah

  • Deska respektive její povrch je řezán z jednoho kusu. Zdůrazňuje se tak přírozený dojem, který ukazuje se plný charakter zvoleného druhu. 

 

 

 

2-lamelové provedení plovoucích podlah

  • Nášlapná vrstva podlahy se skládá ze dvou lamel. Lamely jsou uspořádány a dodávají podlahám různé charakteristické a estetické vlastnosti

 

 


 3-lamelové provedení plovoucích podlah

  • podobně jako u dvoulamelové podlahy se třílamelová podlaha skládá ze tří lamel. Ty jsou různě dlouhé a umístěny náhodně, což dodává podlaze originální optický charakter

Nabídka plovoucích podlah a podlahových krytin

Nabídka plovoucí podlahy

Naši nabídku laminátových plovoucích podlah naleznete v našem produktovém katalogu na stránce PLOVOUCÍ PODLAHY. Zde si můžete jednoduše prohlédnout a případně objednat ze všech typů podlah a krytin.
V případě, že chcete více informací o námi poskytovaných podlahách, případně vytvořit cenovou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat.

 

Pokládka plovoucích podlah

Pokládka plovoucích podlah nemusí být pro zručného člověka problém i přesto ale doporučujeme využít pro pokládku profesionální firmy. Pokládkový povrch musí totiž být dokonale rovný, povolená je jen dvoumilimetrová nerovnost na dvoumetrové lati. Více informací naleznete na stránce pokládka plovoucích podlah.

 Kde jsem: B+B podlahy > Plovoucí podlahy - základní informace

Rychlý kontakt

Bratří Štefanů 902/71
500 03 Hradec Králové 3

Tel.:  +420 495 401 091
Fax:  +420 495 401 092

E-mail: info@bbpodlahy.cz
GPS: 50°13'5"N, 15°52'49"E

Pracovní doba
Po-Čt: 8:00 - 17:00 hodin
Pá: 8:00 - 15:30
polední přestávka
12:00 - 13:00 hod.

Sídlo firmy na mapě

Sídlo firmy na mapě